Kárpáti Farkasok a Szomszédünnepen

Kárpáti Farkasok a Szomszédünnepen

2021-09-11

Városszerte szombaton tarttták az Érdi Szomszédünnepet, amelyen idén először a Kárpáti Farkasok SE is képviseltette magát. Az I. Érdi Jégkorong Road Show keretében a Cinke és a Fuvaros utcai rendezvényeken lehetett találkozni velünk.

Az eredeti elképzelések szerint egy helyszínen, a Darukezelő és a Fuvaros utcák kereszteződésében lettünk volna jelen az Érdi Szomszédünnep alkalmából, azonban örömünkre a jóhírünk megelőzött minket és újabb helyi szervezők kértek meg minket arra, hogy látogassunk el hozzájuk.

Így a Cinke utcai összejövetelen kezdtük a délutáni programot, ahol egyesületünk edzője, Sándor Székely Katinka vezette be a gyermekeket a jégkorongozás rejtelmeibe. Ezt követően "átköltöztünk" a felső-parkvárosi eseményre, ahol az előzőhöz hasonlóan cuki lurkók hada várt minket.

A játékelemek kipróbálása mellett ezúttal is kedveskedtünk lufikkal, matricákkal, műzlikkel a kíváncsi természetű lányoknak és fiúknak. A szülőkkel pedig beszélgettünk klubunk Hoki Suli programjáról.