Szakmai stáb

Balázs Attila

Elnök

office@karpatifarkasok.hu

Vonas-Dankó Kinga

Ügyvezető

vonasdanko.kinga@karpatifarkasok.hu

Kommunikáció, Pénzügy

Nagy Attila

Sportmenedzser

nagy.attila@karpatifarkasok.hu

Jégbérlés, Utánpótlás

Miklós Réka

Sportszervező

office@karpatifarkasok.hu

+36 30 603 0021


Edzők és vezetők

Hegyi Ádám

Szakmai vezető és U12 A vezetőedző

hegyi.adam@karpatifarkasok.hu
+36 20 481 4242

Hamvai Szilárd

U14 vezetőedző

hamvai.szilard@karpatifarkasok.hu

+36 20 554 5023

Dósa Dávid

U12 B vezetőedző

dosa.david@karpatifarkasok.hu

+36 20 542 7226

Csibi József

U8 vezetőedző

csibi.jozsef@karpatifarkasok.hu

+36 20 911 3618

Csehy Zsombor

Hokisuli és Korisuli - Vezetőedző

csehy.zsombor@karpatifarkasok.hu
+36 30 402 4199

Jukka Kontsas

Kapusedző mentor

Lengyel Levente

U10 Vezetőedző

lengyel.levente@karpatifarkasok.hu

+36 70 406 6660

Sándor Székely Katinka

U8 és U10 edző

szekely.katinka@karpatifarkasok.hu

+36 70 229 2175

Minarik David

U16 Vezetőedző

minarik.david@karpatifarkasok.hu

 

Babic Vladimir

U16 Edző

babic.vladimir@karpatifarkasok.hu

+36 30 563 2244

Gyenes Dávid

Kapusedző

gyenes.david@karpatifarkasok.hu

+36 20 385 0120

Fekecs Norbert

U18 Vezetőedző

fekecs.norbert@karpatifarkasok.hu

+36 30 178 5771